Канадська технологія будівництва будинків

Канадська технологія – в чому її суть?

канадська технологія будинків з СИП-панелей

Канадська технологія (СІП-технологія) – каркасно-щитова технологія малоповерхового будівництва з більш ніж 50 річною історією.

СІП-технологія втілює передові досягнення в області житлового будівництва і є найбільш швидко впроваджуваною технологією будівництва в світі.

В основі канадської технології лежить використання теплоізоляційних панелей – SIP-панелей (СІП-панелей), які служать в якості основних конструкційних елементів об’єкта будівництва.

SIP-панелі являють собою тришарову конструкцію, яка складається з 2-х шарів деревно-стружкової плити (OSB) та шару пінополістиролу.

Важливо відзначити, спочатку компанією «Сервус» застосовувалася класична канадська технологія (СІП-технологія), але з плином часу вона була вдосконалена з урахуванням температурних коливань і кліматичних особливостей України. Протягом року виключені промерзання і просідання, врахована вітрове та снігове навантаження.

Внесені конструктивні зміни, дозволяють з упевненістю стверджувати, що технологія будівництва «Сервус» – відповідає всім вимогам що висуваються до технологій домобудівництва в Європі.

Які SIP-панелі використовуються?

В процесі будівництва компанія «Сервус» використовує теплоізоляційні SIP-панелі власного виробництва.

сип-панелі Сервус

Для їх виготовлення застосовуються екологічно чисті плити OSB Superfinish Eco виробництва компанії Egger (Австрія) товщиною 12 мм і пінополістирол виробництва компанії GreinPlast (Польща) ПСБ-С-25, товщиною 140 мм. Всі шари панелі склеюються між собою поліуретановим клеєм під тиском пресу 18 тонн.

Крім стандартних SIP-панелей також застосовуються SIP-панелі Neopor. Головною їх відмінністю є більш низька теплопровідність (нижча на 15-20%).

SIP-панелі «Сервус» мають всі необхідні українські і європейські сертифікати якості.

Зведені будинки за канадською технологією з використанням SIP-панелей, мають найбільш високим рівнем теплозбереження, в порівнянні з будинками з інших матеріалів, а також екологічно безпечні.

Як робиться дах?

При розробці конструкції даху, ми використовуємо технологію MiTek.

Технологія MiTek – комплекс рішень для виробництва каркасних будинків і конструкцій, кроквяних систем, а також ферм перекриттів. Дана технологія дозволяє швидко і точно проектувати даху різного рівня складності. Будь-яка геометрія даху легко повторюється за допомогою елементів конструкції, які з’єднуються між собою зубчастими пластинами.

MiTec Servus

mitekThumb2

mitekThumb3

mitekThumb1

Спеціалізована програма Mitek дозволяє з високою точністю спроектувати конструкцію і виконати розрахунок міцності. Ця технологія дозволяє виготовляти конструкції з кроком до 30 м без опор.
Конструкція даху проводиться на спеціалізованому обладнанні, яке забезпечує повну відповідність кожного окремого елементу даху проектним кресленням.

Невелика вага елементів даху дозволяє скоротити термін монтажу і повністю відмовитися від важкої техніки. Завдяки високій швидкості комп’ютерного проектування, простоті виготовлення та низької матеріаломісткості дану технологію можна використовувати як для будівництва об’єктів в цілому, так і окремих конструкцій.


Які переваги мають будинки з СІП-панелей?

Головна перевага будинків з СІП-панелей – енергоефективність (максимальне тепло в будинку взимку і прохолода влітку), як наслідок, значна економія енергоресурсів в будь-який час року.

Економія до 80%

⇒ вартість опалення значно нижча, в порівнянні з будинком з інших матеріалів

Ціна від 6500 грн/м2

вартість будівництва будинку «під ключ», при більш широкому переліку робіт

Будівництво 90 днів

готовий під чистову обробку будинок всього за 3 місяці


Будинки будуються тільки за готовими рішеннями або можливі індивідуальні проекти?

Будівництво будинків з SIP-панелей за канадською технологією може бути як згідно з типовим проектом, так і індивідуальним.

За 12 років, ми отримали величезний досвід, напрацювали понад 250 типових проектів будинків, кожний з яких ви можете використовувати для будівництва власного будинку. Крім того ви можете обрати будинок, що сподобався найбільше на будь-якому іншому сайті або запропонувати свій проект, і ми адаптуємо його під технологію «Сервус».

Важливо відзначити, вибравши будь-який з проектів, ви можете внести зміни на свій розсуд, наприклад змінити кількість кімнат, вікон або дверей, змінити планування, зовнішній вигляд.

Канадська технологія будівництва будинків не має обмежень в розмірах або архітектурі. У таких будинках немає необхідності використовувати типові плити перекриттів або прив’язуватися до конкретних розмірів будівельних блоків. SIP-панелі легко набувають будь-якої форми


Крім того, для кожного нашого клієнту проектування, робочий проект та доставка домокомплекту до будівельного майданчика – БЕЗКОШТОВНО!

Запрошуємо зв’язатися з нами

+38 067 732 34 37

+Viber +WhatsApp

+38 095 932 90 20


Е-пошта:   info@servus.if.ua   або   servusivanofrankivsk@gmail.com


Наші офіційні сторінки в соцмережах

Для комерційних пропозицій: sale@servus.if.ua

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Який ваш енергозберігаючий будинок?

Яка площа вашого будинку?

Фундамент

Крівля даху
металочерепицябітумна черепицяінша покрівля
___________________________________________________________

Які вікна у вашому будинку?

Який фасад будинку?
Декоративна штукатуркаДекоративні термопанеліКомбінований фасадІнше оздоблення
__________________________________________________________

На коли плануєте будівництво?

Введіть додаткову інформацію, що потрібно врахувати
(посилання на проект, посилання на ескіз, особливі побажання)

Оберіть область, де планується будівництво

Введіть своє ім'я
Введіть е-скриньку
Номер телефону

×

Щоб дізнатися вартість енергозберігаючого будинку "Сервус" досить заповнити цю форму і ми зв'яжемося з Вами

Або заталефонуйте до нас і отримайте всю необхідну інформацію
067 732 34 37, 095 932 90 20

Ваше ім'я

Ваш номер телефону

Ваша е-пошта

Місце будівництва

Кількість поверхів

Площа будинку

Ваш коментар

×
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Call Now Button