Міф про токсичність пінополістеролу

У статті мова піде про токсичність пінополістеролу. Стрімке збільшення у всьому світі використання пінополістиролу, як найбільш ефективного, екологічно чистого і дуже зручного в роботі утеплювача, особливо в житловому будівництві, не на жарт стривожило виробників інших теплоізолюючих матеріалів.

Токсичність пінополістеролу – звідки беруться міфи

Як відомо, конкурентна боротьба ведеться різними методами і ось уже поповзли чутки про нібито шкідливий вплив цього матеріалу на здоров’я людини. Особливо старалися на створенні думки про те, що пінополістирол виділяє формальдегід. Розповсюджувачів цих безглуздих тверджень анітрохи не бентежить той факт, що пінополістирол, до речі винайдений багато років тому найбільшим німецьким хімічним концерном BASF, на 98% складається з звичайного повітря і вже не один десяток років широко використовується в багатьох галузях промисловості, включаючи харчову.

За цей час не було жодної спроби в цілому світі заборонити використання високоякісного пінополістиролу. Подібні чутки не на жарт збентежили північноамериканських і європейських виробників SIP. Проте для більшої впевненості Міжнародна асоціація виробників і будівельників із структурних теплоізоляційних панелей (SIPA) домовилася з дуже авторитетною. Американською асоціацією виробників ділової деревини (APA) про проведення спеціального поглибленого дослідження SIP на предмет наявності в них формальдегіду. Треба віддати належне APA, вони дуже серйозно і з американським розмахом взялася за справу. Було проведено велику кількість різноманітних тестів на наявність в структурних теплоізоляційних панелях будь-яких небажаних для здоров’я людини інгредієнтів.

Токсичність полістиролу – дослідження про наявність формальдегіду

У підсумковій доповіді, яка до речі носить відкритий характер і його можна вільно прочитати. Пеконливо констатується що у всіх компонентах SIP практично відсутня не тільки формальдегід, а й взагалі будь-які шкідливі для здоров’я речовини. Це ж підтверджує і широко відомий, схвалений всіма розвиненими країнами документ під назвою Міжнародний будівельний код (IRC). Він позиціонує пінополістирол як один з найбільш енергоефективних та екологічно чистих утеплювачів. Таким чином дане дослідження поклало край всім домислам про шкоду SIP для здоров’я людини.

З полістиролів виробляють найширшу гаму виробів, які в першу чергу застосовуються в побутовій сфері діяльності людини (одноразовий посуд, упаковка, дитячі іграшки і т. п.). А також будівельної індустрії (теплоізоляційні плити, незнімна опалубка, сандвіч панелі), облицювальні і декоративні матеріали (стельовий багет, стельова декоративна плитка, полістирольні звукопоглинальні елементи, клейові основи, полімерні концентрати), медичний напрямок (частини систем переливання крові, чашки Петрі, допоміжні одноразові інструменти).

Полістирол проходить високотемпературну обробку

Полістирол після високотемпературної обробки водою або парою може використовуватися в якості фільтруючого матеріалу (фільтрує опади) в колонних фільтрах при водопідготовці і очищенні стічних вод. Високі електротехнічні показники полістиролу в області надвисоких частот дозволяють застосовувати його у виробництві: діелектричних антен, опор коаксіальних кабелів. Можуть бути отримані тонкі плівки (до 100 мкм), а в суміші з спів-полімерами (стирол-бутадієн-стирол) до 20 мкм, які також успішно застосовуються в пакувальній і кондитерської індустрії.

джерело: WIKIPEDIA

Запрошуємо зв’язатися з нами

+38 067 732 34 37

+Viber +WhatsApp

+38 095 932 90 20


Е-пошта:   info@servus.if.ua   або   servusivanofrankivsk@gmail.com


Наші офіційні сторінки в соцмережах

Для комерційних пропозицій: sale@servus.if.ua

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Який ваш енергозберігаючий будинок?

Яка площа вашого будинку?

Фундамент

Крівля даху
металочерепицябітумна черепицяінша покрівля
___________________________________________________________

Які вікна у вашому будинку?

Який фасад будинку?
Декоративна штукатуркаДекоративні термопанеліКомбінований фасадІнше оздоблення
__________________________________________________________

На коли плануєте будівництво?

Введіть додаткову інформацію, що потрібно врахувати
(посилання на проект, посилання на ескіз, особливі побажання)

Оберіть область, де планується будівництво

Введіть своє ім'я
Введіть е-скриньку
Номер телефону

×

Щоб дізнатися вартість енергозберігаючого будинку "Сервус" досить заповнити цю форму і ми зв'яжемося з Вами

Або заталефонуйте до нас і отримайте всю необхідну інформацію
067 732 34 37, 095 932 90 20

Ваше ім'я

Ваш номер телефону

Ваша е-пошта

Місце будівництва

Кількість поверхів

Площа будинку

Ваш коментар

×
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Call Now Button