Монтаж стінових сендвіч панелей

При облаштуванні швидкомонтованих будівель, незамінним будівельним матеріалом виступають сендвіч панелі. Завдяки їх універсального складу, вони не навантажують фундамент, легко транспортуються і мають доступну вартість.

Сендвіч панель є будівельним матеріалом, який складається з трьох основних шарів, зовнішні шари – твердий матеріал у вигляді металу, полівінілхлориду, ОСП і т.д., внутрішній шар – у вигляді утеплювача. Склеювання всіх компонентів відбувається двома способами:
гарячим пресуванням,
холодним пресуванням.

Результат пошуку зображень за запитом "стінові сендвіч панелі"
Існує два види сендвіч панелей:
стінові та покрівельні.
Їх відмінність полягає в способі кріплення. За допомогою стінових сендвіч панелей створюють похилі ділянки горизонтального, вертикального або похилого характеру, а покрівельні сендвіч панелі використовуються при спорудженні будівель будь-якого типу. Також сендвіч панелі відрізняються типом наповнювача, від якого залежить їх вартість. Чим вище теплопровідні властивості панелей, тим вони дорожчі

Результат пошуку зображень за запитом "стінові сендвіч панелі"Пропонуємо ознайомитися з перевагами використання стінових сендвіч панелей:

1. Даний матеріал дозволяє швидко звести або відремонтувати будівлю, незалежно від погодних умов або пори року.
2. Сендвіч панелі володіють високими теплоізолціонним властивостями, так як внутрішній шар складається з утеплювача.
3. Ще однією перевагою у використанні сендвіч панелей виступає їх екологічна безпека, нешкідливість для здоров’я і гігієнічність.
4. Завдяки невеликій вазі, сендвіч панелі практично не дають ніякого навантаження на фундаментальні частини будівлі, а, значить, підвищують тривалість його експлуатації.
5. Легка вага дозволяє легко транспортувати матеріал, до місця будівництва і спрощує його установку.
6. Завдяки різноманітності сендвіч панелі не потребують додаткового догляду та обробки.
7. Високі звукоізоляційні характеристики роблять перебування в будинку, спорудженому з сендвіч панелей більш комфортним.
8. Сендвіч панелі характеризуються широкою сферою використання, і навіть рекомендовані до застосування в будівлях курортного, санаторного, дитячого та медичного призначення.
9. Сендвіч панелі не вступають в реакцію з хімічними речовинами, а також не піддаються утворення цвілі або грибків.
10. Якщо порівнювати вартість сендвіч панелей з аналогічними будівельними матеріалами такими як цегла, бетон або дерево, то СІП набагато дешевші

Результат пошуку зображень за запитом "стінові сендвіч панелі"Серед великої кількості переваг сендвіч панелей, є кілька їхніх недоліків, серед яких:

відсутність здатності в дотриманні великих навантажень;
схильність до появи косметичних подряпин і механічних пошкоджень;
в місці з’єднання двох сендвіч панелей, утворюються щілини, які вимагають обробки за допомогою монтажної піни

Сендвіч панелі стінові: сфера використання і різновиди
Сендвіч панелі є особливим будівельним матеріалом, який використовують як в конструюванні так і в обробці. Завдяки універсальній будові, сендвіч панелі мають широку сферу застосування.
Їх використовують при зведенні тимчасових будівель у вигляді кіосків, павільйонів, побутівок, кінотеатрів, а також застосовують для збереження енергоефективності вже зведених будівель або складських приміщень. Також сендвіч панелі використовують як відмінний звукоізолятор або як перегородку в конструкції
Широко поширене застосування сендвіч панелей при зведенні торгових центрів, супермаркетів, приміщень сільськогосподарського призначення, а також при будівництві котеджів і будь-яких малоповерхових будинків. Ще одним аспектом використання сендвіч панелей виступає сфера споруди віконних і дверних систем. Вони допомагають поліпшити звукоізоляційні характеристики і енергоефективність вікон і дверей

В якості утеплювача в сендвіч панелей можливе використання:
мінеральної вати;
пінополіуретан;
скловолокно;
пінополістирол;
комбінації декількох матеріалів утеплювачів

Основними особливостями панелей стінових тришарових, для яких застосовується утеплювач мінеральна вата є:
пожежна безпека;
високий рівень звуко- і теплоізоляції;
стійкість перед хімічним і біологічним впливом;
термостійкість;
нешкідливість для здоров’я;
легкий монтаж;
Серед недоліків такого типу панелей наголошують на необхідності у використанні респіратора при роботі, висока паропроникність і ймовірність просідання утеплювача

Сендвіч панелі на основі пінополіуретану або пінополістиролу мають високі звуко- і теплоізоляційні характеристики, стійкість перед деформацією, екологічну безпеку і тривалість експлуатації. Головна відмінність цих сендвіч панелей від попередніх полягає в легкості їх ваги, там самим забезпечується простота їх установки. За допомогою таких сендвіч панелей спорудження будинку в зимову пору року не проблема. Серед недоліків – висока вартість.
Сендвіч панелі, де використовується скловолокно, мають високу стійкість перед вібрацією, негорючість, стійкість перед впливом хімічних речовин, легка вага. Вони поєднують в собі всі позитивні характеристики попередніх видів, але в той же час мають власні недоліки, серед яких:
нестійкість перед різкими перепадами температури;
можливість деформації і просідань.
Сендвіч панелі з наявністю комбінованого утеплювача поєднують в собі мінеральну вату і пінополістирол. Такий матеріал є негорючим, але в той же час міцним і звуконепроникним

Як облицювальний шар використовують гіпсокартонні, металеві, дерев’яні плити, полівінілхлорид або папір.

Ще одним варіантом сендвіч панелей є панелі поетапної споруди, які відрізняються від звичайних сендвіч панелей збором і монтажем саме на будівельній ділянці, де вони будуть встановлюватися. В якості основних складових таких панелей є:
самонесучй касетний профіль;
утеплювач;
зовнішній шар у вигляді профнастилу.
Вартість панелей такого типу набагато нижче, але технологія монтажу складніша

Результат пошуку зображень за запитом "стінові сендвіч панелі"Основою зовнішнього шару сендвіч панелі виступає оцинкований метал, який покривають додатковими матеріалами. Існує покриття з алюцинку, пластизолу, полідіфторіонаду, пуралу, поліестеру
Основною перевагою у використанні оцинкованої сталі виступає захист панелі від утворення корозії. Тривалість експлуатації панелі повністю залежить від товщини цинкового покриття.
Зовнішній шар сендвіч панелі з алюцинку крім перерахованих переваг, є стійким перед ультрафіолетом. Такі панелі виготовляються виключно американською компанією Steel.
Якщо сендвіч панелі планується використовувати в якості обробки приміщень житлового призначення, то рекомендується використовувати матеріал, верхній шар якого покритий гіпсокартоном. Такі панелі відрізняються легкістю і простотою монтажу.

Речовина пластизол, яким також покривають зовнішню частину сендвіч панелі, є модифікованим полівінілхлоридом, має високу щільність. Такі панелі рекомендовані до використання в суворих несприятливих умовах, крім цього, вони дуже стійкі перед механічними взаємодіями.
Сендвіч панелі в основі яких лежить полістирол або поліпропілен використовують для виробництва вікон і їхніх відкосів.
Шар полідіфторіонаду, яким покривають сендвіч панелі містить в собі вісімдесят відсотків пластику і двадцять відсотків акрилу. Такий матеріал добре протистоїть ультрафіолету, перепаду температур і утворення іржі.

Волокниста структура поліестеру, яким також покривають зовнішню частину сендвіч панелей дозволяє їх добре переносити постійний вплив високої температури, не втрачають колір і стійкі перед механічними пошкодженнями.
Пуралове покриття має антикорозійні властивості, стійкі перед впливом ультрафіолету і перепаду температур. Рекомендується для застосування як усередині, так і зовні приміщення.
Колір сендвіч панелі залежить від уподобань і індивідуальних особливостей будівлі. Існує міжнародна палітра відтінків, в яку входить близько 250 різноманітних кольорів. Вибираючи колір сендвіч панелі потрібно виходити з їх здатності перед світлопоглинанням і вигоранням, так як саме цей фактор впливає на тривалість зведеного будинку.
Товщина сендвіч панелей стінових становить 5-6 мм зовнішнього шару і 5-25 см внутрішнього утеплювача

Результат пошуку зображень за запитом "стінові сендвіч панелі"Кріплення та монтаж стінових сендвіч панелей
Перед тим як приступити до установки стінових сендвіч панелей, слід перевірити правильність складання сталевий каркасної конструкції і цокольних ділянок. Підготовчий етап монтажу складається з:

1. Перевірки наявності на будівельному ділянці необхідної кількості сендвіч панелей, матеріалів, інструментів для роботи.
2. Коли цокольна частина вже зведена і до неї підведена гідроізоляція потрібно визначити точний порядок кріплення стінових сендвіч панелей.
3. Установка панелей завжди починається знизу і поступово переходить наверх. Щоб знизити вібрацію стінових сендвіч панелей з колонами слід використовувати спеціальну самоклеющуюся стрічку.
4. Перед початком настановних робіт необхідно провести монтаж фасонного або опорного компонента.
5. Можливий варіант установки сендвіч панелей на фасадні дерев’яні, бетонні, металеві конструкції.
6. Сендвіч панелі, які використовують при облаштуванні цоколя повинні мати високі теплоізоляційними характеристиками. Можливий варіант споруди цоколя з бетону або цегли.
7. Слідкуйте за тим, щоб панелі розташовувалися таким чином, щоб вода з легкістю по ним стікала

Результат пошуку зображень за запитом "стінові сендвіч панелі"Розміри сендвіч панелей стінових залежать від індивідуальних особливостей будівлі, що зводиться. Щоб закріпити стінові сендвіч панелі на каркасі необхідна наявність спеціальних шурупів самосвердлувальні типу, для виготовлення яких використовується вуглецева або нержавіюча сталь. Ущільнювачі до шурупів виготовляють матеріалів в основі яких лежить синтетичний каучук. Горизонтальна фіксація сендвіч панелей передбачає їх фіксацію на колонних зонах або стійках Фахверк, а вертикальна фіксація здійснюється на металевому елементі цоколя або ригелях Фахверк

Для зміцнення зазорів між панелей і торцевими або цокольним ділянками застосовують мінеральну вату в поліетилені і закриття металевими листами, на які нанесено полімерне покриття. Стінові сендвіч панелі опорного типу характеризуються наявністю мінімальної ширини в 600 мм. При бажанні покупця, на внутрішню і зовнішню сторони панелей наносять спеціальну плівку, яка захищає панель від пошкодження в процесі транспортування і виконанні монтажних робіт

Результат пошуку зображень за запитом "стінові сендвіч панелі"Плівку зовні потрібно зняти на завершальному етапі монтажу кожної з панелей, а плівка всередині приміщення, знімається після установки всіх панелей, але не пізніше 90 днів, з дати виготовлення панелі.
Щоб різати сендвіч панелі використовуйте інструменти, які не дозволяють їм нагріватися, такі як електроножиці , електролобзики.Видалення стружки відбувається за допомогою щітки

Особливості різання сендвіч панелей:
1. Всі роботи слід проводити тільки на горизонтальній поверхні землі.Ні в якому разі не розрізайте панелі в повітрі.
2. Монтажний зазор між стіновий сендвіч панеллю і віконним або дверним блоком становить від одного до трьох міліметрів.
3. За допомогою будівельного рівня проконтролюйте рівність попередньо нанесеною розмітки з двох сторін.
4. Спочатку надріжте одну, а потім другу сторони, пості видаліть непотрібний шматок панелі.

Торцева вісь кожного фасаду є початковою точної установки сендвіч панелі. Панелі, які піддаються стикуванні з вікнами, дверима або іншими прорізами, слід уважно відміряти і вирізати відповідно до попередньо нанесеною розміткою.
Можливий варіант використання дверей і вікон виготовлених як з пластика, так і з металу або дерева. Найкращими теплоізоляційними властивостями при установці в будівлю з сендвіч панелей мають двері, виготовлені з пластику.
Установка перегородок здійснюється за таким же принципом як і кріплення сендвіч панелей на стіни. У процесі фіксації сендвіч панелей, які прикріплюються до несучих стін, стежте за правильним розподілом навантаження.

Слід звернути увагу на зусилля, що прикладаються під час затягування кріпильних елементів. У цьому питанні потрібно знайти щось середнє, між сильним і слабким затягуванням. Занадто сильно затягнуті шурупи істотно знизять тривалість експлуатації сендвіч панелей, а слабо затягнуті кріплення приведуть до їх руйнування, в слідстві неправильно розподіленого навантаження.

Для того, щоб правильно визначити необхідну кількість шурупів, які будуть потрібні для монтажу сендвіч панелей, врахуйте:

вітрове навантаження, на яку впливає загальна висота і умови розміщення конструкції;
вид об’єкта: закритий чи відкритий;
умовну фасадну зону, на якій розміщується панель, в додатковому кріпленні потребують панелі, які розташовуються на крайніх ділянках;
кріплення і їх несучу навантаження.

Результат пошуку зображень за запитом "стінові сендвіч панелі"Щоб визначити кількість шурупів, для фіксації сендвіч панелей, краще звернутися до проектувальників, які розрахують цей параметр в співвідношенні з кліматичними умовами регіону.
В процесі установки слід зосередитися на поздовжніх з’єднаннях сендвіч панелей. Ні в якому разі не допускайте появи щілин на даних ділянках, так як вони істотно відіб’ються на експлуатаційних характеристиках будівлі, сприяючи утворенню конденсатних мас і містків холоду.
Якщо кліматичні умови експлуатації є хорошими, то додаткове ущільнення сендвіч панелей не потрібно. У суворих умовах, слід використовувати герметик з обох сторін поздовжнього з’єднання.
Використання ущільнювальної стрічки дозволяє усунути проблему повітряної циркуляції і ущільнює кріпильні з’єднання. Перед тим, як приступати до установки елементів фасонного типу, слід за допомогою утеплювача або монтажної піни заповнити всі щілини. Кріплення фасонних компонентів здійснюється з мінімальним нахлестом в 5 см і кроком кріплення в 50 см. Зверніть увагу на щілини між фасонним матеріалом і сендвіч панеллю, вони повинні бути відсутніми, в іншому випадку, волога потрапить на поверхню сендвіч панелі і знизить її якісні характеристики, а, відповідно і термін служби

Джерело: Сервус Одеса

Запрошуємо зв’язатися з нами

+38 067 732 34 37

+Viber +WhatsApp

+38 095 932 90 20


Е-пошта:   info@servus.if.ua   або   servusivanofrankivsk@gmail.com


Наші офіційні сторінки в соцмережах

Для комерційних пропозицій: sale@servus.if.ua

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Який ваш енергозберігаючий будинок?

Яка площа вашого будинку?

Фундамент

Крівля даху
металочерепицябітумна черепицяінша покрівля
___________________________________________________________

Які вікна у вашому будинку?

Який фасад будинку?
Декоративна штукатуркаДекоративні термопанеліКомбінований фасадІнше оздоблення
__________________________________________________________

На коли плануєте будівництво?

Введіть додаткову інформацію, що потрібно врахувати
(посилання на проект, посилання на ескіз, особливі побажання)

Оберіть область, де планується будівництво

Введіть своє ім'я
Введіть е-скриньку
Номер телефону

×

Щоб дізнатися вартість енергозберігаючого будинку "Сервус" досить заповнити цю форму і ми зв'яжемося з Вами

Або заталефонуйте до нас і отримайте всю необхідну інформацію
067 732 34 37, 095 932 90 20

Ваше ім'я

Ваш номер телефону

Ваша е-пошта

Місце будівництва

Кількість поверхів

Площа будинку

Ваш коментар

×
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Call Now Button