Neopor_Header

Матеріал  Неопор  розроблений концерном BASF в 1995 році і являє собою нове покоління теплоізоляційних матеріалів. Неопор – це різновид пінополістиролу і виготовляється за традиційною технологією. Але відмінність полягає в додаванні в гранули полістиролу частинок графіту, які відображають теплові хвилі і знижують теплопровідність матеріалу.

Зовні Неопор складається з таких самих гранул як і звичайний пінополістирол, але за рахунок додавання графіту набуває сріблясто-сірого кольору.

neoporRegular

Неопор  як і пінополістирол складається з замкнутих наповнених газом гранул. Газ має низьку теплопровідність, стінки мікрогранул дуже тонкі і теж мало проводять тепло, внаслідок чого досягається низька теплопровідність матеріалу в цілому. Крім теплопередачі через газ і стінки мікрогранул втрати тепла відбуваються за рахунок випромінювання. Пінополістирол слабо затримує інфрачервоне (теплове) випромінювання, тому перешкоджаючи втратам тепла через теплопередачу, мало затримує тепло йде у вигляді випромінювання.

Графіт в силу своїх властивостей не тільки не прозорий для інфрачервоних променів, він відбиває його. Тому з додаванням графіту  Неопор став працювати як дзеркало для теплового випромінювання, за рахунок цього загальна теплопровідність матеріалу знизилася на 15 – 20%. За цим параметром Неопор наблизився до екструзійного пінополістиролу

Характеристика Неопор:

graph

Подивимося на графік, тут приведена залежність теплопровідності від щільності матеріалу. Дані наведені для Неопор (Neopor®) і пінополістиролу (EPS) імпортного виробництва, вітчизняні пінополістіроли мають дещо гірші показники.

Видно, що при щільності 16 кг/м3 пінополістирол має теплопровідність 0,037 Вт/м2 K, а Неопор – 0,032 Вт/м2 K. Різниця приблизно 15%, тобто для досягнення однакової теплопровідності товщина утеплювача з Неопор буде на 15% менше.

Утеплювачі на базі Neopor® провадяться відповідно до вимог європейських норм DIN EN 13163 і мають клас вогнестійкості, відповідний єврокласу E згідно DIN EN 13501-1 і B1 згідно DIN 4102.

Компанія Сервус пропонує домокомплекти на основі утеплювача Neopor® з підвищеними енергозберігаючими характеристиками

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ ЦІНИ на домокомплекти NEOPOR SIP ВІД СЕРВУС?