Скільки коштує побудувати будинок?

Без сумніву, будівництво за канадською технологією завойовує Україну. Але навіть зараз відповідь на просте запитання – скільки коштує побудувати будинок? – знайти ой як не просто. Причина очевидна: як правило, на сайті будівельної компанії в 99% випадків інформація про вартість будівництва вказана за домокомплект, а це – лише вершина айсберга реальних будівельних витрат.

Придбання земельної ділянки для будівництва

Визначитися з мінімально необхідною площею земельної ділянки нескладно:

  • Для дачі з СІП панелей досить стандартних 6 соток.
  • Для будівництва будинку площею 100 м² потрібно ділянку не менше 6-10 соток.
  • Канадські будинки із загальною площею 250 м² (в 1,5-2 поверхи) добре виглядають на ділянках 10-15 соток.
  • Для будівництва просторого будинку 300-400 м² буде потрібно не менше 12-20 соток.
  • Для елітного особняка рекомендується вибирати ділянку для будівництва від 50 соток і вище.

Вартість ділянок під житлову забудову в Івано-Франківську може коштувати від $ 250 за одну сотку. Не забудьте додати витрати на її оформлення, дренаж, електрифікацію та огорожу.


ФАХІВЦІ «СЕРВУС-ІВАНО-ФРАНКІВСЬК» ДОПОМОЖУТЬ РОЗРАХУВАТИ БЮДЖЕТ БУДІВНИЦТВА ТА УНИКНУТИ ЗАЙВИХ ВИТРАТ, ВИБРАТИ ПРОЕКТ ВАШОГО МАЙБУТНЬОГО БУДИНКУ І АБСОЛЮТНО ТОЧНО ДАДУТЬ ВІДПОВІДЬ НА ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ «СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПОБУДУВАТИ ЦЕЙ БУДИНОК?»


Вплив типу проекту на ціну будинку

За умови замовлення будинку і передоплати 60% вартості домокомплекту, проект надається безкоштовно. Таким чином, компанія “Сервус” прагне підтвердити свою лояльність до замовника.

В іншому ж випадку за нього доведеться заплатити близько $ 50-100/м2 – залежно від вибору будівельної компанії і складності проекту.

Незважаючи на те, що на підготовку індивідуального проекту буде потрібно більше часу, за умови замовлення будинку багато компаній готові виконати паперову роботу за чисто символічною оплатою, або і зовсім безоплатно. Вартість складання такого проекту без укладення договору на виготовлення будинку може стартувати з $ 5-10 за квадратний метр і формується індивідуально.

Якщо ж говорити не про креслення, а про вплив індивідуального проекту на ціну будинку, то можна сказати, що каркасні будинки з сендвіч панелей, будівельної компанії “Сервус”, зібрані за індивідуальним проектом, не обійдуться дорожче готових типових домокомплектів.

Плата за підготовку фундаменту

Найбільш поширеним і доступним в будівництві канадських будинків будь-якої складності вважається стрічковий фундамент. Товщина «стрічки» (через відносно невелику вагу стін) на 40% менша, ніж у фундаменті для цегляного будинку, що забезпечує до 25% порівняльної фінансової економії.

В ціну домокомплекту облаштування фундаменту зазвичай не включається. Роботи по його облаштуванню обійдуться, в середньому, від $ 30-50 плюс до вартості кожного квадратного метра домокомплекту.

Різна вартість стін

Стіни будинку з СІП панелей складаються з двох плит OSB, об’єднаних товстим шаром пінополістиролу або Неопор (графітового пінополістиролу), що забезпечує додатково 20% енергозбереження.

“Сервус” в Івано-Франківську пропонує домокомплекти з СІП панелями 4 видів:

При замовленні будинку площею 50-300 м² варіант «ДеЛюкс» обійдеться всього на 8-10% дорожче стандартного варіанту.

У порівнянні з підсумковою ціною канадського будинку, що включає монтажні та оздоблювальні роботи, вартість стін будинку – це незначна стаття витрат. Тому економити на товщині стін в такому будівництві – немає змісту.

Облаштування даху: ціна надійності

Солідної економії часу, нервів і коштів можна досягти при використанні стропильних ферм «MiTek» , розрахованих за допомогою спеціального програмного комплексу та зібраних на фірмових кріпленнях виробництва США. Завдяки комп’ютерним розрахунками, заводського виготовлення і точному розкрою на верстатах з ЧПУ, вони не потребують підгонки по місцю, дозволяють зводити дах будь-якої форми і формують широкі прольоти без проміжних опор (до 30м).
Такі дахи мають вентиляційний зазор і не вимагають обов’язкової установки рекуператорів (на відміну від дахів з СІП панелей). У комплект будинку від «Сервус-Івано-Франківськ» входить облаштування даху MiTek, підготовленого під монтаж бітумної або металевої черепиці.

Підіб’ємо підсумки: скільки коштує побудувати енергозберігаючий будинок

При замовленні будинку з СІП панелей рекламні пропозиції від будівельних компаній в своїй більшості не враховують вартість облаштування фундаменту.

Також до ціни майбутнього будинку слід додавати вартість ділянки, яка може виявитися дорожчою самого будинку. Також слід звернути увагу, чи включені в ціну монтажні роботи, доставка і витрати, пов’язані з індивідуальним проектуванням.

В результаті, фундамент будинку з SIP панелей площею 100 м2 може коштувати як півбудинку, якщо орієнтуватися на його рекламну ціну. З монтажними роботами вартість будинку в черговий раз збільшиться:

  • Приблизно на 20-25%, якщо замовити збірку на готовому фундаменті, без покрівельних робіт.
  • Приблизно в 2 рази, якщо разом із збіркою будинку замовити фундамент і монтаж покрівельного покриття (підшивка, металочерепиця, водостоки).
  • Приблизно в 2,5 рази – при підготовці будинку під внутрішню обробку, включаючи виготовлення фундаменту, фасадну обробку «короїдом», встановлення металопластикових вікон та металевих дверей.
  • Близько 3-3,5 раз – при будівництві «під ключ», що включає, в тому числі, розводку інженерних мереж, фасадні роботи та монтаж гіпсокартону.

Висновок: втілення мрії про енергоефективні будинки Сервус, зведеному за канадською технологією, слід починати з вибору проекту і спілкування з фахівцями.

Фахівці «Сервус-Івано-Франківськ» допоможуть розрахувати бюджет будівництва та уникнути зайвих витрат, вибрати проект вашого майбутнього будинку і абсолютно точно дадуть відповідь на головне питання «скільки коштує цей будинок побудувати?»


Крім того, для кожного нашого клієнта проектування, робочий проект та доставка домокомплекту до будівельного майданчика – БЕЗКОШТОВНО!


З чого почати роботу?

Побудувати затишний, енергозберігаючий будинок простіше ніж може здатися на перший погляд.

Замовте безкоштовну консультацію і отримаєте відповіді на всі ваші запитання. Отримайте орієнтовну вартість будівництва будинку вашої мрії

Введіть своє ім'я

Номер телефону

Зручний час для дзвінка

Запрошуємо зв’язатися з нами

+38 067 732 34 37

+Viber +WhatsApp

+38 095 932 90 20


Е-пошта:   info@servus.if.ua   або   servusivanofrankivsk@gmail.com


Наші офіційні сторінки в соцмережах

Для комерційних пропозицій: sale@servus.if.ua

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Який ваш енергозберігаючий будинок?

Яка площа вашого будинку?

Фундамент

Крівля даху
металочерепицябітумна черепицяінша покрівля
___________________________________________________________

Які вікна у вашому будинку?

Який фасад будинку?
Декоративна штукатуркаДекоративні термопанеліКомбінований фасадІнше оздоблення
__________________________________________________________

На коли плануєте будівництво?

Введіть додаткову інформацію, що потрібно врахувати
(посилання на проект, посилання на ескіз, особливі побажання)

Оберіть область, де планується будівництво

Введіть своє ім'я
Введіть е-скриньку
Номер телефону

×

Щоб дізнатися вартість енергозберігаючого будинку "Сервус" досить заповнити цю форму і ми зв'яжемося з Вами

Або заталефонуйте до нас і отримайте всю необхідну інформацію
067 732 34 37, 095 932 90 20

Ваше ім'я

Ваш номер телефону

Ваша е-пошта

Місце будівництва

Кількість поверхів

Площа будинку

Ваш коментар

×
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Call Now Button