The Now House® – нове життя ветерана

Модернізований в Торонто будинок з житловою мансардою має площу 139 м2, побудований за каркасною технологією. Це вдалий приклад ремонту невеликого будинку, одного з мільйонів будинків, зведених після 1945 р. для повернулися з війни ветеранів.

Це приклад не лише ремонту, але і оснащення старої будівлі аж до досягнення ним рівня енергозберігаючого будинку. Вироблено додаткове утеплення зовнішніх стін, замінено вікна та інженерні комунікації, встановлені обладнання для отримання відновлюваної енергії та примусова вентиляція з рекуперацією тепла.

Старий газовий котел замінений конденсаційним. У даному випадку мова йшла про економічну незалежність вдома, наскільки це можливо в разі термомодернізації старого будови. Звідси поява сонячних колекторів та сонячних батарей (площею 17,3 м2 та потужністю 2,0 кВт, здатних щорічно виробити 2410 кВт • год електроенергії). У будинку присутня система рекуперації тепла з стоків, яка дозволяє отримувати 8,8 кВт • ч/м2 в рік. У сумі The Now House ® використовує на 60% менше енергії, ніж перед ремонтом, а виділення їм парникових газів за рік зменшилася на 6 тонн. Досягти цього було просто.

Будинок, який виробляє більше енергії, ніж споживає

Будинок, який виробляє більше енергії, ніж споживає

Внутрішня частина будинку на етапі будівництва

Внутрішня частина будинку на етапі будівництва

Відмінна риса будинків майбутнього - всі інженерні коммукаціі утворять цільну систему

Відмінна риса будинків майбутнього – всі інженерні коммукаціі утворять цільну систему

The Riverdale Netzero Project – економний будинок-близнюк

Будинок побудований в Едмонті, в провінції Альберта. У нього вже є «правнуки», при цьому вартість кожного покоління будинків стає все менше. Це гарна новина для організаторів ініціативи EQuilibrium і для клієнтів, що віддають перевагу такому способу будівництва. Двоповерховий будинок з підвалом розрахований на дві сім’ї: площа кожного сегмента складає 234 м2.

Конструкція – це дерев’яний каркас з деревини хвойних порід місцевого походження. Стіни покриті ізоляцією з мінеральної вати рекордної товщини – 41 см, у вікнах встановлені трикамерні склопакети, гаражі в будинку розташовані на півночі, що дозволяє звести до мінімуму вплив холодних вітрів. На даху встановлені сонячні колектори (площа 22 м2) і сонячні батареї (28 модулів потужністю 5,6 кВт). Це будинок категорії Energy +. Щорічно він виробляє 6200 кВт • год енергії, а його потреба в енергії складає 6100 кВт • год У будинку працює примусова вентиляція з рекуперацією тепла. Обігрів на 40% має пасивний характер – сонячне тепло через вікна обігріває внутрішні приміщення будинку. Що ще є всередині

Освітлення LED, енергозберігаючі прилади з сертифікатом Energy Star, сантехнічна арматура, що дозволяє економити воду. Використання дощової води і рослини-ксерофіти в саду, не потребують частого й рясного поливу, дозволили наполовину знизити витрату води. Сегменти вже знайшли своїх покупців, триває період спостереження.

Будинок у версії будинків-близнюків. Черговий будинок Energy+. Його дах - це маленький «завод» з виробництва електроенергії і теплої води

Будинок у версії будинків-близнюків. Черговий будинок Energy+. Його дах – це маленький «завод» з виробництва електроенергії і теплої води

Будинок добре ізольований, орієнтований на сонячну сторону

Будинок добре ізольований, орієнтований на сонячну сторону

Net-Zero Ready

Вже проаналізовані перші підсумки спостережень за будинками EQuilibrium. Результати не обманули очікувань. Було відмічено, що потенційні покупці побоюються складних систем і приладів. Це врахували. CМHC сформулювало нову мету своєї ініціативи як Net-Zero Ready, тобто будинки повинні бути побудовані так, щоб бути готовими до підключення нових приладів.

Для цього при їх зведенні виконують максимальну ізоляцію стін і покрівлі, розведення труб, підготовку місця для резервуара з водою, що нагрівається з використанням сонячної енергії, але без остаточного монтажу пристроїв. Уряд Канади перечікує, поки одержання поновлюваної енергії є досить дорогим. Зростаюча популярність сонячних колекторів та батарей, теплових насосів разом з постійно снижающимися на них цінами приведуть до того, що власники захочуть мати їх у себе. А будинок вже буде до цього готовий

Джерело alterbuild.com.ua

ЧИТАТИ ПРОДОВЖЕННЯ

Запрошуємо зв’язатися з нами

+38 067 732 34 37

+Viber +WhatsApp

+38 095 932 90 20


Е-пошта:   info@servus.if.ua   або   servusivanofrankivsk@gmail.com


Наші офіційні сторінки в соцмережах

Для комерційних пропозицій: sale@servus.if.ua

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Який ваш енергозберігаючий будинок?

Яка площа вашого будинку?

Фундамент

Крівля даху
металочерепицябітумна черепицяінша покрівля
___________________________________________________________

Які вікна у вашому будинку?

Який фасад будинку?
Декоративна штукатуркаДекоративні термопанеліКомбінований фасадІнше оздоблення
__________________________________________________________

На коли плануєте будівництво?

Введіть додаткову інформацію, що потрібно врахувати
(посилання на проект, посилання на ескіз, особливі побажання)

Оберіть область, де планується будівництво

Введіть своє ім'я
Введіть е-скриньку
Номер телефону

×

Щоб дізнатися вартість енергозберігаючого будинку "Сервус" досить заповнити цю форму і ми зв'яжемося з Вами

Або заталефонуйте до нас і отримайте всю необхідну інформацію
067 732 34 37, 095 932 90 20

Ваше ім'я

Ваш номер телефону

Ваша е-пошта

Місце будівництва

Кількість поверхів

Площа будинку

Ваш коментар

×
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Call Now Button