Утеплювач пінополістерол

Хорошим теплоізоляційним якостям, пінополістирол, в першу чергу, зобов’язаний своїм фізичним властивостям і будовою. Він складається з дрібних кульок, а кульки, що складаються з декількох тисяч осередків, заповнених повітрям. Повітря в комірках позбавлене можливості переміщення, адже всім відомо, що нерухоме повітря – один з кращих теплоізоляторів.

Повітря займає близько 98% загального обсягу пінопласту. Інакше кажучи, для виготовлення однієї його плити потрібно лише 2% самої сировини. Це зумовлено розширенням полістиролу при виготовленні.
Полістиролові кульки заповнюються вуглеводнем (пентаном). Газ – це зпінюючий фактор при виробництві пінопласту. Одночасно вуглеводень підігріваютєся за допомогою пари, завдяки чому пентан значно розширюється і стає легкий. Під дією тиску полістирольні кульки теж починають розширюватися, у результаті виходять вже звичні для нас пінополістиролові кульки, збільшені в об’ємі приблизно в п’ятдесят разів.

Осередки, що знаходяться в кожній кульці, заповнюються повітрям і стають пружними, потім вони склеюються пором. Так виходить легкий, однорідний, стійкий до ущільнення і, що зберігає свої постійні розміри матеріал, що використовується для теплоізоляції. Цей білосніжний, відштовхуючий вологу матеріал не виділяє ніяких речовин і сполук, які можуть бути небезпечні для оточуючих. Пінополістирол – це “мономатеріал”, що складається з однотипної речовини, саме тому його можна утилізувати.

У будівництві пінопласт знайшов застосування в якості ізоляції для
різних типів конструкцій. При виробництві пінополістиролу витрачається відносно мало енергії, проте хороші теплоізоляційні властивості матеріалу дають можливість зберегти не малу її кількість.

А якщо Ви хочете зробити свій будинок ще теплішим, тоді новинка українського ринку – унікальний утеплювач Neopor саме те, що Вам потрібно!

Пінополістирол небезпечний для здоров’я?
Пінопласт не токсичний, його можна застосовувати без будь-яких побоювань. Це легко підтверджується хоча б тим, що пінополістирол використовується в харчовій сфері як пакувальний матеріал, який знаходиться у безпосередньому контакті з продуктами.
Аналогічно і в будівництві пінопласт отримав широке застосування як найбільш безпечний простий і надійний ізолятор, використовується без будь-якого ризику і без додаткових заходів обережності. У складі пінополістиролу відсутні будь-які отруйні або токсичні речовини. За вже тривалий час його застосування не знадобилося засобів додаткового захисту, наприклад, рукавичок або респіраторних масок. Не відбулося жодного випадку захворювання, причиною якого міг бути цей матеріал.
Пінополістирол відмінно протистоїть стисканню, відповідно зберігає свої ізоляційні властивості тривалий час. Після довгих років використання у різних галузях, пінопласт знайшов застосування навіть в сфері біології та мікробіології, вкотре доводячи, що він не несе ніякої небезпеки по відношенню до людини.
Всі переваги пінопласту засновані на природу його походження і способу виготовлення. Він володіє інертною структурою, біологічно нейтральний і зберігає свій склад і властивості протягом довгих років. В нашому оточенні, мономірний стирол можна виявити в смолах різних рослин, а також в деяких продуктах, таких як квасоля, суниця, пиво, горіхи, вино та інші.
Але якщо Вас все ж не покидають сумніви про абсолютну безпеку даного утеплювача, вибирайте новинку українського ринку – СІП-панелі з утеплювачем Neopor!

Пінополістирол і гризуни
Для каркасних будинків, побудованих з СІП панелей, гризуни не становлять загрози. Деякі люди вважають зовсім навпаки, але це всього лише одна з страшилок якими так люблять залякувати себе скептики і консерватори. Технологія каркасних будинків СІП існує десятки років і активно розвивається у всьому світі. Якщо дотримуватися здорового глузду, можна зрозуміти, що на розробку технології пішло багато часу і коштів, в тому числі і захист від мишей займала не останнє місце. Без надійних методів опору дрібним шкідникам технологія не змогла б вижити. Деякі «фахівці» стверджують, що миші їдять пінопласт, прокладаючи ходи, але це не так. Ще ні один власник будинків або котеджів, побудованих з СІП, не поскаржився на наявність гризунів. Причина – пінополістирол (ПСБ-С). Миша його гризти не буде, він не смачний!

У чому небезпека?
СІП панелі виготовляють з деревної сировини, що обробляється антисептиками, а також антипіренними складами. Дані плити розроблені спеціально для будівництва панельних будинків. Щоб остаточно розвіяти ілюзії про шкоду мишей, можна сказати, що миші, просто не прогризуть його, а якщо спробують, то швидко кинуть це безглузде заняття.
При виробництві OSB використовуються тонкі (0,6 см.), довгі (14 см.) тріски. Вони укладаються трьома шарами. Міцність плит визначається розмірами і способом укладання. Зовнішній шар виповнюється тріскою паралельно плиті, внутрішній шар роблять перпендикулярним. Такий спосіб орієнтації тріски сприяє виробництву конструктивного матеріалу. Таким чином, підвищена міцність на вигин і забезпечена пружність вздовж несучої осі плити. Без шкоди своєму здоров’ю миші не зможуть прогризти таку OSB плиту.

А якщо проявити завзятість?
Ще одним руйнуванням міфу про шкоду гризунів панельним будинкам, є відсутність в технології виробництва СІП панелей дрібних дірочок, без чого миші не можуть навіть зуби вставити, щоб спробувати прогризти дірку. Стики і технологічні шви панелей закладаються спеціальними герметиками, що повністю виключає проникнення дрібних шкідників в будинок.
Навіть якщо допустити, що наміри особливо цілеспрямованої миші перевершили всі очікування, і вона все-таки проникла в стик плит, тоді на її шляху стане балка товщиною 15 см, яку при всьому бажанні подолати не зможе.

І, нарешті, фінальна обробка будівлі.

Поштукатурені фасади будівлі повністю перешкоджають мишам проникнути в житлове приміщення. Все ще боїтеся, що ваш будинок стане притулком всіх навколишніх бездомних гризунів? Тоді заведіть кішку – вона розбереться з ним швидко! 😉

Джерело “Сервус Закарпаття”


Вибери проект з нашого каталогу і отримай попередній кошторис на будівництво енергозберігаючого будинку за канадською технологією «під ключ»

action_NEOPOR

Запрошуємо зв’язатися з нами

+38 067 732 34 37

+Viber +WhatsApp

+38 095 932 90 20


Е-пошта:   info@servus.if.ua   або   servusivanofrankivsk@gmail.com


Наші офіційні сторінки в соцмережах

Для комерційних пропозицій: sale@servus.if.ua

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Який ваш енергозберігаючий будинок?

Яка площа вашого будинку?

Фундамент

Крівля даху
металочерепицябітумна черепицяінша покрівля
___________________________________________________________

Які вікна у вашому будинку?

Який фасад будинку?
Декоративна штукатуркаДекоративні термопанеліКомбінований фасадІнше оздоблення
__________________________________________________________

На коли плануєте будівництво?

Введіть додаткову інформацію, що потрібно врахувати
(посилання на проект, посилання на ескіз, особливі побажання)

Оберіть область, де планується будівництво

Введіть своє ім'я
Введіть е-скриньку
Номер телефону

×

Щоб дізнатися вартість енергозберігаючого будинку "Сервус" досить заповнити цю форму і ми зв'яжемося з Вами

Або заталефонуйте до нас і отримайте всю необхідну інформацію
067 732 34 37, 095 932 90 20

Ваше ім'я

Ваш номер телефону

Ваша е-пошта

Місце будівництва

Кількість поверхів

Площа будинку

Ваш коментар

×
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Call Now Button