Все вища популярність, все нижча ціна

Ініціатива Equilibrium – це спроба продемонструвати будівництво будинків і мікрорайонів, які будуть найбільш оптимальними для навколишнього середовища і споживачів. Воно повинно формувати житловий краєвид Канади в епоху кризи енергії та надмірної емісії CO2. Поки пілотні будинки мають більш високу вартість, ніж удома, побудовані звичайним способом. Більш висока купівельна ціна відображає їх якість і оснащеність, але в той же час вона в значній мірі компенсується більш низьким споживанням енергії і більш низькими витратами на утримання. Зміни на ринку, хоча і повільно, але все ж відбуваються. Ціни на будинки також знижуються: підрядник, споруджувати будинку Riverdale, будує вже четверте покоління The Net-Zero Energy Home. Вартість останнього майже в два рази нижче, ніж першого. EQuilibrium – це демонстрація можливостей. Багато рішень, які приходять при створенні пілотних будинків, можна без додаткових витрат використовувати при будівництві інших традиційних будинків.

Розумно і економно

Вартість електроенергії для індивідуальних споживачів весь час збільшується – її зріст сягає 30% в рік (в деяких провінціях він компенсується одноразовими доплатами). Це відбувається за рахунок високої вартості екологічних інвестицій в електростанції і в створення мереж електропередач. Ще недавно хотіли будувати нові атомні електростанції, але в даний момент упор робиться на оптимізацію існуючої інфраструктури.
Жодна держава, навіть багата Канада, не може піти від питання: що буде далі? Відповіддю на нього є smart grid, тобто «розумна» енергетична мережа, яка покликана розв’язувати проблему накопичення енергії, що виробляється сонцем і вітром. Погода – річ мінлива і цю енергію не завжди можна отримати. Повинен бути додатковий постачальник, який забезпечить споживачів електроенергією, коли немає сонця, не дме вітер або коли є дефіцит енергії. Виходом є мережа, що реагує на потреби користувачів. Не потрібно накопичувати в дуже дорогих акумуляторах відновлювану енергію для того, щоб підключити до них споживачів у періоди максимального споживання електроенергії в мережі. Мережа прореагує тоді, коли це буде необхідно: якщо буде надлишок струму, вона його прийме, а в разі недостачі – передасть споживачеві. «Розумна» енергетична мережа вже працює в будинках споживачів. Жителі Онтаріо отримали лічильники нового покоління. Принцип простий: чим більше споживання струму в мережі (під час, встановлене в системі платежів), тим вище його ціна.
Споживачі енергії бачать свої витрати і ціни на енергію в Інтернеті. Вони можуть програмувати включення домашніх приладів (наприклад, пральної або посудомийної машини) на час, коли тариф на електроенергію є мінімальним. Місцеве енергетичне підприємство має можливість дистанційно вимикати кондиціонери у споживачів в годину пік – в літній час, коли споживання струму найбільше. Користувачів попереджають про це заздалегідь. Але зазвичай в цьому немає необхідності, оскільки в години пік ціна на електроенергію зростає з 9 центів до 1 долара за 1 кВт • год Така ціна є серйозним аргументом на користь того, щоб натиснути на кнопку off.

Устаткування для рекуперації тепла з стоків

Це рішення використовують в енергозберігаючих будинках і будинках EQuilibrium. Теплообмінник у вигляді мідної труби з водою проходить навколо каналізаційної труби. Система працює, коли вода одночасно випливає з крана і стікає в каналізацію. Це дозволяє на третину знизити потребу в енергії, необхідної для нагріву води.

.

.

Ставка – на мінімальне споживання енергії будинком

Люди вміють рахувати, отже, вони роблять ставку на мінімальне споживання будинком енергії і низьку вартість його експлуатації. Все більшою популярністю користуються енергозберігаючі будинки та різні програми дотацій, які заохочують модернізацію жител і купівлю пристроїв, які заощаджують і виробляють енергію. Все більше будівельних фірм робить ставку на екологічно раціональне будівництво. Це новітні тенденції будівельної галузі Канади.

Rainforest Retreat з Тофіно

Будинок в Тофіно (провінція Брітіш Коламбія) побудований фірмою Alpine Timberframe & Design з Бракендейла. Він отримав перший платиновий сертифікат LEED для каркасного будинку в Канаді, а також платиновий сертифікат Built Green. Це будинок призначений для літнього подружжя-лікарів, які хочуть провести похилі роки, оселившись в горах. Він має три спальні. У вікнах будинку встановлені склопакети з низькоемісійним склом, простір між якими заповнений аргоном; інстальований грунтовий тепловий насос, термостати; обладнана примусова вентиляція з рекуперацією тепла. 75% поверхні даху пристосоване для збору дощової води, яку використовують в туалеті і пральнею. Будинок оснащений системою, готової до монтажу сонячних батарей. «Це приклад того, як потрібно будувати будинки, дешеві в експлуатації», – говорить Річард Лутц, віце-президент фірми. Остання нагорода, якої був удостоєний будинок в Тофіно, – це перший приз Built Green в категорії «Найбільш інноваційний будинок 2010 року».

.

.

The Мinto Ecohome Inspiration – надихаюче досконалість

Будинок з житловою мансардою, площею 218,5 м2 був побудований в Манотік, в передмістях Оттави (провінція Онтаріо) – це район парків та невеликих торгових майданчиків. The Net-Zero Energy Home – це будинок з нульовим споживанням енергії. Його річна потреба в енергії складає 66,6 кВт • ч/м2, а виробництво – 66,9 кВт • ч/м2, отже, він відноситься до категорії Energy +. Джерело тепла – сонце. Виконується рекуперація тепла зі стоків. Будинок ретельно утеплений, оснащений вікнами з трикамерними склопакетами, на даху встановлені сонячні батареї (потужністю 6,2 кВт) і сонячні колектори, є система збору дощової води, вживана для змиву унітазів. Вікна розташовані так, щоб можна було максимально ефективно використовувати денне світло і тепло сонця. У будинку є система примусової вентиляції. Є ще одна цікава деталь – вимикач all-off. Мешканці будинку натисненням однієї кнопки можуть вимкнути не тільки світло, а й комп’ютери, декодери кабельного телебачення, підсилювачі та інші пристрої, що споживають електроенергію в положенні stand bу. Цей будинок виставлений на продаж.

Подібних будинків після війни було побудовано більше мільйона. Руйнувати їх або модернізувати?

Подібних будинків після війни було побудовано більше мільйона. Руйнувати їх або модернізувати?

Можна модернізувати будинок, зробивши його енергозберігаючим. Відмінний приклад для інших

Можна модернізувати будинок, зробивши його енергозберігаючим. Відмінний приклад для інших

Канадці - прихильники екологічного способу життя. Для них важливий насамперед контакт з природою

Канадці – прихильники екологічного способу життя. Для них важливий насамперед контакт з природою

Джерело alterbuild.com.ua

Запрошуємо зв’язатися з нами

+38 067 732 34 37

+Viber +WhatsApp

+38 095 932 90 20


Е-пошта:   info@servus.if.ua   або   servusivanofrankivsk@gmail.com


Наші офіційні сторінки в соцмережах

Для комерційних пропозицій: sale@servus.if.ua

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Номер телефонуЗручний час для дзвінка

×

Який ваш енергозберігаючий будинок?

Яка площа вашого будинку?

Фундамент

Крівля даху
металочерепицябітумна черепицяінша покрівля
___________________________________________________________

Які вікна у вашому будинку?

Який фасад будинку?
Декоративна штукатуркаДекоративні термопанеліКомбінований фасадІнше оздоблення
__________________________________________________________

На коли плануєте будівництво?

Введіть додаткову інформацію, що потрібно врахувати
(посилання на проект, посилання на ескіз, особливі побажання)

Оберіть область, де планується будівництво

Введіть своє ім'я
Введіть е-скриньку
Номер телефону

×

Щоб дізнатися вартість енергозберігаючого будинку "Сервус" досить заповнити цю форму і ми зв'яжемося з Вами

Або заталефонуйте до нас і отримайте всю необхідну інформацію
067 732 34 37, 095 932 90 20

Ваше ім'я

Ваш номер телефону

Ваша е-пошта

Місце будівництва

Кількість поверхів

Площа будинку

Ваш коментар

×
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Call Now Button